Smažená vajíčka

Menza: Strahovská, datum: 02.12.2009

Dnes jsem byla příjemně překvapena, když jsem vajíčka dostala hned po objednání, protože byla připravena dopředu. Když jsem ale začala jíst, zjistila jsem, že jsou úplně studená. Bohužel jsem neměla čas je jít vrátit a počkat si na nová, jelikož jsem pospíchala do školy. Zastavila jsem se tedy alespoň při odchodu u kuchařky a upozornila ji na to. Poděkovala za pozornění a nabízela i dodatečné ohřátí vajíček. Takže je vidět, že když se lidé baví rozumně, všechno jde.

Chápu, že jde o snahu urychlit výdej, ale obávám se, že tato cesta není optimální. Vychladlá vajíčka ztratila dost ze své kvality a ohřáním v mikrovlnách by ji zpět nezískala - spíš by byla vyschlá. Osobně si raději na vajíčka tři čtyři minutky počkám a mám je čerstvé a teplé. Ostatně, domnívám se, že problém s pomalou přípravou vajíček byl alespoň částečně eliminován zakoupením nové pánve s větší plochou dotyku s plotýnkou.

V případě pokračujících stížností bych volila raději zakoupení další pánve a zachování vysoké kvality vajíček. :)

Kateřina Streitová - 03.12.2009 03:12

Dobrý den slečno Streitová. O Vaší stížnosti mě informovala bezprostředně paní kuchařka, i já se Vám ještě jednou omlouvám. Dle Vašeho příspěvku jsem usoudila, že jste si již stížnost vyřídila na místě. Budeme i nadále dělat vše pro to, aby se toto již neopakovalo, zatím jsme podobnou připomínku nezaznamenali, proto se domnívám, že se jednalo o ojedinělý případ. Velmi mě to však mrzí. Růžičková - menza Strahov

Růžičková- menza Strahov - 03.12.2009 08:12

Reagovat


kontrolní obrázek