Výdejní doba pizzy

Menza: Strahovská

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli přípravna a výdejna pizzy v strahovské menze má nějak definováno, kdy je otevřena nebo to je náhodně. Za 3 roky, co sem chodím na jídlo, tak se mi v tom ještě nepodařilo najít systém :)

Jinak pizzu i kapsu chválím, jedno z nej jídel a navíc za příznivou cenu!

Honza S. - 28.01.2010 15:01

Přeji krásný den. Přípravna pizzy není samostným střediskem se stanovením nějaké provozní doby. Na úseku výroby pizzy pracují 2 kuchařky s nerovnoměrným rozložením pracovní doby, t.j. jejich pracovní doba je 11 hodin čistého času denně s rozdělením na krátký a dlouhý pracovní týden. Pizza je prodávána jednak ve velké jídelně v rámci výdeje obědů a večeří v běžných výdejních dobách a dále v restauraci v době, kdy je velká jídelna uzavřena. Vzhledem k tomu, že se mohou vyskytnout závažné provozní důvody, zejména nemocnost některé z pracovnic pizzy, potom je pizza v době nemocnosti uzavřena, nebo je pizza prodávána pouze v ranní směně v případě, že zbývající kuchařka opustí svůj dlouhý, nebo krátký týden a pracuje celý týden od pondělí do pátku. V minulé době jsme provoz pizzy řešili ,po odchodu jedné z pracovnic pizzy, jak to šlo, ale vždy za účelem zajistit maximální provoz tohoto úseku. V současné době je již místo chybějící kuchařky obsazeno a pizza se vyrábí ve výše uvedeném rozložení směn. Je naším zájmem zajistit provoz pizzy tak, aby strávníci byli spokojeni. V této souvistosti bych Vám chtěla poděkovat za Vaše ocenění kvality pizzy a věřte, že jste jedním z mála strávníků, kteří pochvalu poslali, ne, že by zde strávníkům nechutnalo, ale ono se to prostě nějak nenosí pochválit.
Doufám, že zůstanete i nadále našim věrným zákazníkem, který si bude na pizze pochutnávat. S pozdravem Irena Růžičková, provozní menzy Strahov.

Růžičková- menza Strahov - 01.02.2010 11:02

Medication prescribing information. Cautions.
<a href="https://lyrica24x7.top">order cheap pregabalin no prescription</a> in US
Some news about drug. Get now.

HxgQN - 29.04.2021 15:04

Reagovat


kontrolní obrázek