pitná voda k dispozici

Menza: Strahovská

Dobrý den,

dnes jsem byl na obědě na Kajetánce a zaujalo mě tam, že kromě obligátního čaje mají studenti k dispozici i konvici s čistou studenou vodou, kterou si mohou nalít. Jednalo se o prostou vodu v vodovodu, tedy nic drahého a přitom je to přínosné. Neuvažovali byste o něčem podobném (zejména na léto) i v menzách ČVUT?

Honza S. - 25.03.2010 16:03

také bych přivítal..

Radek B. - 25.03.2010 21:03

Dobrý den pánové Honzo S. a Radku B.
Nevím, jak v jiných menzách ČVUT, ale ve strahovské menze mají strávníci čistou pramenitou studenou vodu k dispozici ve stojanech, tuto vodu si můžete načepovat teplou i studenou. Rozhodně si nemyslím, že je dobré dávat příležitost případných hygienickým problémům, neboť nejsme schopni zaručit každému strávníkovi čerstvou vodu z vodovodu. V tomto směru bychom se dostávali do případného křížku s hygienickou kontrolou. Vodu lze podat ihned, nelze ji nechávat bez úpravy volně nezajištěnou. V tomto směru je na volbě Kajetánky, zda chce, nebo nechce mít případné problémy. Ale tato připomínka má asi i ten podtext, že voda z vodovodu je zdarma. V menze Strahov mají strávníci k dispozici zdarma neslazený čaj.
Přeji hezký den a jsem s pozdravem Irena Růžičková, provozní menzy Strahov

Růžičková- menza Strahov - 31.03.2010 13:03

Já myslím že to nemusí mít žádný podtext. Osobně nic jiného než čistou vodu nepiji. Je to nejzdravější pití co existuje. Dovedl mě k tomu zdravotní stav a změna životního stylu.
Nyní si na obědy nosím vodu vlastní a přivítal bych kohoutek s čistou vodou.

Lukáš - 02.04.2010 14:04

KyZn4c <a href="http://yqafvlkvnztq.com/">yqafvlkvnztq</a>, [url=http://crowtmzdvcat.com/]crowtmzdvcat[/url], [link=http://hmadqlnnltlt.com/]hmadqlnnltlt[/link], http://hzbvcpyznuqp.com/

kfaeypnloi - 19.01.2021 13:01

Sll5s9 <a href="http://wlpskaikcbpk.com/">wlpskaikcbpk</a>, [url=http://vqmobbrdwamu.com/]vqmobbrdwamu[/url], [link=http://jbqmfarejdmh.com/]jbqmfarejdmh[/link], http://ypgnfaktdedw.com/

ovciiqpzt - 19.01.2021 19:01

Reagovat


kontrolní obrázek