Výstavní práce studentů

Menza: Strahovská

Výstavní práce studentů

Nejen že se nám stále něco strácí na menzách! (slunečník,příbory,slánky,talíře ap.)Nejen že každou chvíly nacházíme zničené vybavení menzy (stoly bez nohou,židle,ucpané odpady na WC ap.) Tak už se projevují i výlevy vysoké inteligence rádoby studentů.APELUJI NA SLUŠNOU VĚTŠINU STUDENTŮ KTEŘÍ JSOU SLUŠNÝ A INTELIGENTNÍ VYŘAĎTE ZE SVÝCH ŘAD PŘÍŽIVNÍKY KTEŘÍ VÁM NIČÍ VAŠI POVĚST !!!!!!!
Hannibal

Hannibal menza Strahov - 26.05.2010 07:05

Dobrý den,

(i v reakci na paní Růžičkovou) ano, je to otřesné. Rád bych reagoval na Váš apel, ale bohužel (či snad bohudík) jsem zatím nebyl přítomen u podobné události. Přijde mi, že skupiny těch slušných (kteří na to doplácejí) a těch "ostatních" se ani bežně nepotkávají. Včera v noci byla slyšet hlasitá hubda z auta, o nějakou tu hodinu později hlahol nějakých jihoevropských studentů. Byl to někdo z nich?

Nezbývá jen než doufat, že se občas k takovým "akcím" nachomýtne i někdo, komu není lhostejný stav věcí okolo a "ta naše pověst".

Vám děkuji za snahu pro nás něco udělat a přeji co nejméně vandalismu.

S pozdravem,
Jan Pospíšil

Jan Pospíšil - 26.05.2010 11:05

DtD4S1 <a href="http://ogioctpdhfkt.com/">ogioctpdhfkt</a>, [url=http://qxsyxpfwarfs.com/]qxsyxpfwarfs[/url], [link=http://qtmtzqosjsxw.com/]qtmtzqosjsxw[/link], http://sbihghswweto.com/

tzyheu - 20.01.2021 04:01

Reagovat


kontrolní obrázek