Kuřecí řízek s bramborovým salátem (101 Kč)

Menza: Strahovská

Kuřecí řízek s bramborovým salátem

Hezký den,
dnes jsem zavítal na oběd do menzy a překvapila mě cena řízku, který nabízíte. Chtít za řízek přes 100 Kč mi přijde trochu hodně ve srovnání s konkurencí. (Na bl. 8 měli dnes denní menu za 80 Kč vepřový řízek s bramborem a polévku) Argument o dotaci na jídlo pro studenty neberu jako příliš silný! Pro srovnání přikládám fotku z jedné „menzy“ pro běžné lidi (foceno před cca 2 měsíci). Protiargument typu moderní prostředí menzy, bezbariérovost také není příliš silný, neboť to samé tato jídelna má. (Dal jsem si smažený sýr a byl jsem natolik unešen čerstvou chutí jejich vlastní tatarské omáčky, že na nějaké focení interiéru nebylo ani pomyšlení.) Co se týká majetkových poměrů, tak je to s. r. o., kde zdroje krytí ztrát jsou značně omezené.
Proto se ptám, proč jsou jídla v menzách ČVUT tak drahá ve srovnání s jinými menzami (UK, VŠCHT, atd.) ale i jinými provozovateli pohostinství?
Těším se na odpověď a jsem s pozdravem
Zdeněk Houf

Zdeněk Houf - 26.03.2011 12:03

Vážený pane Houfe.
Cena kuřecího řízku je uvedena ve stálém jídelním lístku restaurace, jedná se o minutkové jídlo připravené na 150 g masa v ceně 91,- Kč. Přílohu jsme nabízeli - bramborový salát - 20,- Kč - tedy celková cena pro zákazníka činila Kč 101,-. Studentská cena tohoto jídla činila 76,40 Kč.
Současně s minutkovou nabídkou bylo v prodeji, v době Vaší návštěvy, i hlavní jídlo - Katův šleh, který jste si objednal a zároveň jste si objednal pouze bramborový salát, který jste zaplati Kč 20,-. Vzhledem k tomu, že pokladní Vám tuto přílohu prodala za cenu 20,- Kč, kdy pouze konzumované přílohy jsou zvýšeny o Kč 5,-, tuto částku 5 ,- Kč musela doplatit.Ceny prodávaných jídel a dalšího zboží jsou určeny centrálním ceníkem SÚZ ČVUT.
S pozdravem Irena Růžičková, provozní menzy Strahov

Růžičková- menza Strahov - 30.03.2011 09:03

3DWbwF <a href="http://ljwjamacuigi.com/">ljwjamacuigi</a>, [url=http://onekdylsvmah.com/]onekdylsvmah[/url], [link=http://cxlcxsfdfwew.com/]cxlcxsfdfwew[/link], http://aqjclcbvcyme.com/

yfkvhgvyyx - 20.01.2021 00:01

Reagovat


kontrolní obrázek