všechna jídla v této menze

Menza: Studentský dům

Rád bych se vyjádřil ke kvalitě menzy Studentský dům. Jedná se o dle mého názoru o nejhorší menzu ČVUT. Několikrát zde bylo zmíněno, že je třeba jídlo reklamovat okamžitě. Bohužel ve Studentské menze není možné reklamací získat kvalitnější pokrm, protože většina pokrmů je velmi špatná.

Jedná se především o následující problémy:
1) v případě masa (obzvláště vepřové a hovězí) je maso nedovařené, velmi těžko se krájí a ještě hůře jí
2) maso je často z větší části složeno z nepoživatelných částí (flaksy, atp.)!
3) "bramborová" kaše je ve většině případů prášková hmota bez jakékoliv chuti

V poslední době jsem se při návštěvě této menzy nesetkal s přijatelným jídlem. Žádám o výrazné zlepšení kvality produkovaných pokrmů. Ceny jídla jsou v porovnání s kvalitou velmi nevyvážené.

Na nápravu máte 14 dní. V případě, že nedojde k nápravě současné kritické situace, budu nucen problém eskalovat.

Martin - 07.11.2011 13:11

Pod to se (bohužel) mohu jen podepsat. Dnešní čaj (výdejna vpravo, cca 13:30) byl pravděpodobně z louhu místo vody.

Jaroslav - 07.11.2011 16:11

Děkuji za konstruktivní připomínky a závěrečnou výhrůžku. Přemýšlím a trochu pochybuji o tom, zda-li máte na mysli stejný Studentský dům jako já. To že si nevyberete z naší denní nabídky 8-9 teplých jídel a 6 studených jídel, polévky nevyjímaje, mne velmi mrzí. Vaše tvrzení, že ve Studentském domě není možné, a priori, získat kvalitní pokrm, masa jsou polosyrová, nedovařená a prostě nepoživatelná, se prostě nezakládádají na pravdě. Že bramborová kaše občas není správně dochucená se bohužel stát může, ale trvale pracujeme na eliminaci těchto případů. Ceny pokrmů přesně odpovídají surovinovým nákladům. Z vašeho písemného projevu cítím upřímnou nenávist, kterou si Studentský dům, jako současný největší producent jídel, vyjma víkendů, nezaslouží.
Čaj, který nabízíme, viz. upoutávky na termosech, je zelený čaj "Mystic Nepal" od Liptona a obsahuje zelený čaj, zázvor a květy jasmínu.
Přeji příjemný den.

J. Příhoda - 08.11.2011 16:11

Tímto hodnocení nesouhlasím. Chodím do menzy na obědy a jsem spokojený, hlavně s nabídkou, podávaných obědů a milou obsluhou při výdeji. Děkuji a jen tak dál!!! Co se týče vyhrožování máme již neblahé zkušenosti. Doporučuji nahlásit policii.

Jirka - 08.11.2011 18:11

Já s úvodním názorem také nesouhlasím...kvalita jídla v červené menze má poslední dobou (cca od letošního jara) vzestupnou tendenci, jen tak dál. Bohužel oproti tomu strahovská menza se řítí do pekel...

Honza - 08.11.2011 22:11

S původním příspěvkem vpodstatě taky nesouhlasím, sice se v červené menze stravuji minimálně, ale to co Martin píše, pravda není. Není taky z mého pohledu objektivní závěr příspěvku Honzy, že by se strahovská menza řítila do pekel. Já se stravuji převážně na Strahově a jídlo mi tam skoro vždycky chutná. Je pravda, že se občas něco nepovede, ale to asi v každém povolání. Nechala jsem si vysvětlit, proč na Strahově došlo k různým omezením, které mi zrovna nevyhovují, ale asi nebyla jiná možnost, jak alespoň provoz udělat.Hlavně jste si asi nikdo nevšiml toho jaké dělají fantastické minutky a jak jídelní lístek minute rapidně zlevnil. Fajn pro studenty. To tedy bude asi ta cesta do pekel, jak Honza píše. Bětka

Betyna - 09.11.2011 06:11

No nevím nevím, ale když srovnám Strahovskou menzu a Studentský dům, tak musím říct, že si dám jídlo 100x raději na Strahově. Už jen proto, že je tady maso opravdu libovější, porce jídla jsou větší a vaří krom specialit i normální jídla, z kterých si člověk vybere. Ve studentském domě je to někdy opravdu problém. Neříkám to jen já, ale slyšel jsem to už vícekrát od studentů, ale i od kantorů. Toť můj názor strávníka za pět let, co jsem tady.

Michal - 10.11.2011 12:11

Chtěla bych poděkovat za hodnocení menzy Strahov, které ve svých příspěvcích vyjádřili Betyna a Michal. Doufám, že i nadále zůstanete se službami Menzy Strahov spokojeni. Naší snahou je vařit co nejlépe, abychom vám alespoň trochu vynahradili domácí stravu od maminek. Je pravdou, že přes veškerou snahu se nám to vždy nepodaří, buď něco není podle vašich představ, protože vaše maminky vaří jistě lépe, nebo se to někdy opravdu nepovede.
Velmi nás těší každá pochvala, kterou však málokdo napíše. Spíše se rozhodnou studenti psát, když se něco nepovede. Ale tak už to chodí.
S pozdravem a s přáním na shledanou
Irena Růžičková, provozní menzy Strahov

Růžičková- provoz menza Strahov - 10.11.2011 14:11

Tak už toho mám tak akorát dost.

Dnes jsem si v menze dal Vepřové výpečky. Pro studenta VŠ směšných 130g masa za NEUVĚŘITELNÝCH 81 Kč!!! (Jak můžete POŘÁD dávat tak MALÉ porce za tak brutální ceny???) Navíc, to co jsem dostal na talíř, bylo asi 50g masa, rozhodně ne 130, jak stálo na cedulce!

S tímto se ve vaší menze setkávám dennodenně a začínám být rozzuřený! Co si vůbec myslíte? Přežíváte jen díky tomu, že studenti nad tím mávnou rukou, protože to za pár let budou mít za sebou a za to handrkování jim to nestojí. Kdyby se ale někdo rozhodl tyto problémy řešit, tak okamžitě končíte!!

Jste ZLODĚJI a počítejte s tím, že to dříve nebo později někdo začne řešit a příjemné to pro vás nebude...

Aleš - 11.12.2012 12:12

Vážený pane Aleši,
dne 11.12.2012 v menze Studentský dům jsme vepřové výpečky nevařili, ani nepodávali. Asi se jedná o omyl. Novák Oldřich zástupce vedoucího.

Novák Oldřich - 13.12.2012 18:12

http://price-of-levitra-20mg.mobi/ - price-of-levitra-20mg.mobi.ankor <a href="http://buyventolin-online.mobi/">buyventolin-online.mobi.ankor</a> http://buylevitrageneric.mobi/

aitlegeyag - 23.11.2017 10:11

Pan Aleš, má v nadpisu provoz menza Strahov. Žádám vás, aby jste pozorněji četl. Byl byste tak hodný a vyjádřil se ke stížnosti a neodpovídal na něco na co se Vás nikdo neptal?

Lenka - 25.11.2017 08:11

XFUiS5 <a href="http://ztfepkqmghce.com/">ztfepkqmghce</a>, [url=http://owchndhnuntr.com/]owchndhnuntr[/url], [link=http://dvophwseuszv.com/]dvophwseuszv[/link], http://cueqjgewnayl.com/

xhdgbqirkdy - 19.01.2021 19:01

Reagovat


kontrolní obrázek