Špagety se sýrovou om (55 Kč)

Menza: Strahovská

Dobrý den, není-li to přísně tajné, uveďte zde prosím, z čeho vyrábíte sýrovou omáčku na špagety. Jsem si z 99% jist, že to je akorát prachsprostá instantní omáčka z pytlíku.

Vojtěch Pražan - 04.04.2012 13:04

Zdravím Vás,
receptura špaget se sýrovou omáčkou není samozřejmě tajná a máte pravdu obsahuje Vámi zmiňovanou prachsprostou instantní omáčku, která je doplněna ještě strouhaným parmazánem a strouhanou nivou.Nicméně na obhajobu kuchařů či menzy je ,že kdyby se vyráběla pravá smetanovosýrová omáčka jídlo by bylo daleko dražší,ale i chutnější to s vámi souhlasím.Samozřejmě nás mrzí, že Vám uvedené jídlo nechutnalo(podle reakce), ale nechceme, aby jsme předstíraly, že něco děláme jinak.Omlouváme se a příště pokud nám zachováte přízeň si dejte raději něco jiného. S pozdravem Milan Satoranský(kuchař)

Milan - 05.04.2012 11:04

Dobrý den. Musím také reagovat, já osobně radši ocením poctivé jídlo a když už na něho jdu, tak si za kvalitu ráda připlatím. Když si jde dát člověk jednou za měsíc řízek Diplomat, tak si za něho člověk zaplatí, ale očekává, že to bude řízek jak se patří. Když se tohle dozvím o sýrové omáčce, co mám teď očekávat od jiných jídel?

Lucie - 05.04.2012 18:04

Právě kvůli tomu by bylo super, kdybyjste ke každému jídlu psali co obsahuje. Viz vlákno "složení jídel" Za mě bych uvítal klidně i recept. A myslím že mluvím i za spoustu alergiků, rádisipřitlativších za kvalitu a jiných strávníků.

Díky

ZJ - 11.04.2012 10:04

Reagovat


kontrolní obrázek