Smažený sýr, hranolky + tatarka

Menza: Strahovská

Dobrý večer. Dnes už mi to nedalo, abych sem napsal stížnost. Objednal jsem si k večeři smažený sýr s hranolkama a rád bych vytkl hned několik věcí odstupňovaných od nejzávažnější.

1) Dávat jako přílohu červenou řepu k sýru a hranolkům je podle mého snad největší zhovadilost, co jsem kdy viděl
2) Příloha byla vyschlá a nechutná (jestli takto vypadají čerstvé listy salátu, čerstvá červená řepa nebo dokonce jestli ten suchar byla okurka, tak jsem čínský papež.) příště to vyfotím a pošlu někam, kde se s tím začne hýbat, což znamená mimo SÚZ
3) Přílohy zmenšujete až moc rychle. Dnešní přílohu bych kompletně dostal na polévkovou lžíci a ještě bych měl místo na dezert.
4) Stejně jako přílohy, měníte porce hranolků a vůbec jídel obecně. Příští nepříjemná iterace tohoto druhu bude následovat hromadným koupením jídel ve více lidech a necháním zvážení všech porcí. V případě že nebudou vyhovovat, opět s tím půjdu i mimo SH
5) Jen by mě zajímalo, jak to je se zbytkama. V neděli občas vidím prodávat to co bylo například v pátek a v sobotu.

Jack - 21.10.2012 20:10

Dobrý den,
k Vaší stížnosti bych rád připomenul jedno hlavní a základní pravidlo,jakoukoliv stížnost nebo výtku řešte ihned na místě,není problém si vyžádat provozního nebo vedoucího hned na místě, nejlépe u pokladny který s Vámi stížnost na místě bude řešit.Jinak si dovoluji upozornit že čer.řepa,salát,okurka a.p. jsou přízdoba a ne příloha.Pokud se Vám nezdá množství přílohy,nebo porce v adekvátním množství opět řešte na místě při převzetí jídla s provozním nebo vedoucím.Pokud byla přízdoba, jak Vy tvrdíte oschlá (těžko mohu posoudit s odstupem času), při stížnosti by byla okamžitě nahrazena čerstvou a dotyčný vydávající kuchař by byl potrestán to samé platí i při malé porci.Ještě jednou se omlouvám a přeji při příští návštěvě plnouz spokojenost.

Hannibal Iv.
vedoucí menzy Strahov.

Menza Strahov - 22.10.2012 07:10

Reagovat


kontrolní obrázek