Dotace

Menza: Strahovská

Dobrý deň, zaujímalo by ma, ako by som si mohol overiť, či menza nevykazuje fiktívny výdaj obeda na moje meno v dňoch, keď si v nej jedlo nekúpim, za účelom zvýšenia príjmu z dotácie za jedlo.

stravnik - 23.11.2012 19:11

Mne by - jako doplňující otázka zajímalo zda existuje nějaká kontrola k mému účtu. Něco jako je například na ubytování, kde by se dal najít rozepsaný a PŘEHLEDNÝ výpis z "menzovního" učtu. Pěkně červená a černá čisla, vklady a platby. Stejně tak černá a červená čísla dotací a na co byly čerpány.

Opravdu způsobem jakým je vedena celá vec nyní, neexistuje dle mého názoru efektivní způsob kontroly ze strany zákazníka (studenta). Nebo se pletu a jsem jen nedostatečně informovaný?

Petr Hejna - 24.11.2012 15:11

Výpis z účtu bohužel není dostupný online jako u ubytování, ale můžeš o něj zažádat na IT pracovišti v menze sh.

mamartin - 24.11.2012 16:11

Diky Martine na info. Myslíte si někdo že má smysl vyvíjet nějakou snahu k zavedeni takovéhleho online účtu? Nebo myslíte ze je to předem prohrany boj?

Petr Hejna - 25.11.2012 11:11

už se to tu řešilo...
http://menza.sh.cvut.cz/index.php?pg=view&topic=183

mamartin - 25.11.2012 11:11

Díky za link. Koukám -- trochu se to tam utopilo ve flamu. Myslíte že by se dalo zatlačit na vypsání bakalářské práce. Teď to již není aktuální ale u nás na FITu se začátkem semestru témata bakalářky sháněly pekelně špatně. Myslím, že by se rozhodně nejeden zájmence našel. Dělal by to pravděpodobně zadarmo, a vzhledem k situaci i možná s jistým zápalem.

Prosím - aby se k tomuto může vyjádřit někdo ze SUZu. (Tedy myslím k vypsání tohoto jako BP.) Poslední vyjádření v tomto směru je ve výše zmiňovaném tématu, ale zabývá se pouze tím, že nic takového (z fin. důvodů) nebude. Argumentem vypsáni BP se nikdo (zdá se) nezaobíral.

Petr Hejna - 26.11.2012 06:11

Reagovat


kontrolní obrázek