Salátt Caprese

Menza: Studentský dům, datum: 26.02.2009

Dobrý den,

dneska jsem dal této menze opět šanci mě přesvědčit o kvalitě a opět na plné čáře zklamala.

Při dnešním odebrání salátu Caprese by člověk očekával to, co by v tomto salátu (jestli se tomu ve vašem podání dá říkat) mělo být a to jsou rajčata a mozzarela.

Avšak opak je pravdou. To červené, čemu se rajčata sotva dalo říkat, zažilo pravděpodobně Františka Josefa I. a asi i jeho rodiče. Na tomto bych však toliko nebazíroval. Dech mi vyrazila náhražka mozzarely v podobě nakrájeného ARO taveného sýra, který byl ze všech chutí asi nejvýrazněji odporný až nepoživatelný.

A cena? 45 korun pro studenty za "srandu" , která vyjde se vším všudy i s platbou za výpalné ruské mafii na 15 korun? S prominutím s tímto se opravdu jdětě vycpat. Rád bych viděl Vaše obličeje, kdyby vám místo kvalitního steaku přinesli nakrájený uherák ideálně 10 let po datu trvanlivosti.

Chápu, občasná přirovnání jsou ad absurdum, ale ve vašem případě to bohužel jinak nejde. Ani se nebudu zmiňovat o vaší kolsající hmotnosti syrového masa u minutkových pokrmů z dlouhodobého hlediska. Váha není zase taková investice, kterou by si menza nemohla dovolit.

Prosím začněte vařit a né krást.....

Děkuji

Jan - 26.02.2013 17:02

Pane Jane, Vaši stížnost jsme prošetřili s konkrétní zaměstnankyní, která připravuje studené talíře. Žádné nedostatky co se týká surovin ani záměny jsme nezjistili. Cena odpovídá ceníku a na Vaše invektivy nebudu reagovat. S pozdravem pěkného dne Novák Oldřich zástupce vedoucího.

Menza - 28.02.2013 08:02

Dobrý den,


takže mi zde tvrdíte, že klamání zákazníka/ spotřebitele je absolutně vhodné?

Rád bych vás odkázal na zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele. To asi bude vše adekvátně řešit i s vysvětlením všeho okolo.

V případě, že mě přesvědčíte, že do tohoto salátu patří tavený sýr, budu jen rád.

Děkuji

Jan - 28.02.2013 18:02

Reagovat


kontrolní obrázek