Připomínky

Menza: Výdejna Horská

Porce jsou malé, neodpovídají gramáži uvedené na jídelním lístku. Vydávaná jídla mohou být klidně 2 dny stará (dokonce jsem si všiml, že v pondělí nabízeli stejné jídlo jako v pátek). Mají otevřeno do 14:00, ale ve 12:45 již mají posledních pár porcí jen jednoho jídla. Toto lze řešit návštěvou bufetu hned vedle, kde ale ve čtvrtek ve 13:00 už nemají ani jednu bagetu. Zařídil jsem si účet do menz Univerzity Karlovy a chodím do jejich menzy na Albertově vedle v ulici, je to tam úplně o něčem jiném.

George - 26.06.2013 17:06

Vážený strávníku,
velice nás mrzí Vaše nespokojenost na výdejně Horská. Jestli máte pochybnosti o gramáži vydávaných jídel, lze to řešit přímo na místě, převážením porce jídla.
Trochu nerozumím tomu jak píšete: „ve 12:45 již mají posledních pár porcí jen jednoho jídla“, ale na druhou stranu píšete: „mohou být 2 dny stará?“
Na výdejnu Horská se dováží převážně čerstvá strava a z důvodu bezobjednávkového systému, který funguje ve stravovacích zařízeních ČVUT je i část stravy chlazená, která má záruční lhůtu 5 dnů. Proto je tedy možné, že se jídlo může opakovat. Tento systém je čistě na odhadu, kolik bude strávníků. V 11:00 hod. je určitě větší výběr než v průběhu výdeje obědů, kdy se postupně odprodává. Z historie vydaných jídel za měsíc červen jsem nezaznamenala, že by ve 12:45 bylo pár porcí jen jednoho jídla. Za bagety, které se ve jmenovaný čtvrtek prodaly před 13:00 hod. se omlouváme.
S pozdravem,
Iveta Svobodová
vedoucí výdejny

Iveta Svobodová - 27.06.2013 10:06

Reagovat


kontrolní obrázek