Hovězí maso v mrkvi, brambor

Menza: Masarykova kolej

Dne 20. 6. 2013 (čtvrtek) bylo podáváno hlavní jídlo "Hovězí maso v mrkvi, brambor". Bohužel celý personál menzy si vůbec nevšiml, že hovězí maso, které postarší paní (bez brýlí) u pultu vydávala, bylo zkažené. Bylo silně cítit nepříjemným zápachem, načež mnozí zákazníci jej odmítli jíst a raději šli celou porci vrátit. Je to smutné, že maso prošlo po rukama několika pracovníků a nikdo si toho nevšiml. Rozumím, že toho dne byly extrémní vedra (venku bylo kolem 35°C), ale argumentace paní, že za to ona nemůže, že to už tak bylo, když přivezli dodávku masa, mi nepřipadá zrovna na místě. I přes výtky několika zákazníků, nebylo jídlo staženo z nabídky a prodávalo se dál, i když představovalo vysoké riziko střevních infekcí.

Doufám, že podniknete patřičná opatření, aby se podobný skandál již neopakoval.

Do Masarykovy menzy chodím často a velmi rád už kvůli tomu, že ještě nepodlehla trendu ostatních menz v okolí - tedy vařit zbytečně mnoho jídel, kde ani jedno není dotaženo a kde ke všemu se dávají hranolky a nebo jiné smažené blbosti. Ze dvou jídel v Masarykově menze si vyberu vždycky.

Martin - 27.06.2013 14:06

"...že to už tak bylo, když přivezli dodávku masa"

Takže jim tam přijde dodávka skaženého masa a oni to rozdávají na výdeji. To je zajímavé...

Zdravím,
Jan Pospíšil

Jan Pospíšil - 27.06.2013 16:06

Pane Martine, velice se omlouváme za toto nedopatření. Byla učiněna opatření, aby se podobná situace již neopakovala. Chtěl bych Vás požádat, aby jste mě při příští návštěvě Masarykovy koleje kontaktoval. Děkuji, Jiří Kočandrle, vedoucí GÚ MK.

Jiří Kočandrle - 28.06.2013 10:06

Dobrý den, pane Kočandrle,

děkuji Vám, že jste odpověděl na můj příspěvek a sjednal nápravu. Nicméně nepocházím z Prahy a s ohledem na skutečnost, že mám již splněny všechny zkoušky, tak do Prahy se vrátím až na počátku nového akademického roku tj. v září.

S přáním hezkého dne
Martin

Martin - 28.06.2013 11:06

Reagovat


kontrolní obrázek