večeře

Menza: Podolská, datum: 09.02.2009

Nebývá to často, ale jsem nucena pochválit večeře na menze Podolí. Změna kuchaře za kuchařku je jen ku prospěchu. Nemusím čekat až si paní kuchařka vyluští křížovku nebo pošle kolegyni od nádobí a myslím, podle názoru i jiných "večeřových" strávníků, že to není jen můj názor, jsou porce větší a jídlo chutnější.

J. Pecháčková - 09.02.2014 17:02

Pardon, ale s tím zásadně nelze souhlasit. Skutečnost, že si paní kuchařka v mezipříchodech luští křížovku snad nemůže normálnímu člověku vadit, máte ústa?!
To, že by bylo jídlo najednou chutnější, je nesmysl, nebo si opravdu myslíte, že všechny večeře vaří jeden kuchař, který je pak následně vydává?
A právě naopak, tím, že je teď u večeří "kuchař od obědů", tím se zřejmě budou večeře přibližovat obědům, jejichž úroveň je v drtivé většině daleko horší, než úroveň večeří.

Martin - 20.02.2014 23:02

Pardon,ale lehce si odporujete. Jelikož, v drtivé většině, k večeři jsou podávána jídla \\"od oběda\\", úroveň jídla je stejná s obědem, nemyslíte? Měla jsem na mysli přístup personálu k nám, strávníkům, na tom se snad shodnem, nebo ne? I když,věčně telefonující kuchařka v poledne, luštící kuchařka večer, nebo kuchař hrajícící si hry na mobilu, to je nastejno. Asi máte pravdu, máme ústa.

J. Pecháčková - 25.02.2014 20:02

Reagovat


kontrolní obrázek