pochvala + návrhy

Menza: Studentský dům, datum: 02.06.2009

v první řadě bych chtěl pochválit kuchařky z levé části (bezmasé) - jednak za dlouhodobě velmi dobře uvařenou a vychucenou stravu (obdivuji v tom množství). Vychucenou stravou myslím to, že strava má chuť a není to uvařené jak pro lidi na dietě či důchodce.
K tomu se přidává jejich příjemné vystupování a smysl pro humor.
Pochválil bych jménem, ale cedulky nikde nejsou.
Jsem strávník ze soukromého sektoru nijak nenapojený na školství ani na menzu :-) Musím říct, že když jsem kdysi chodil do mensy, tak bych si takovou stravu určitě nechal líbit.

Návrhy ke zvážení
- vyvěšený předběžný jídelníček na celý týden
- občasné vybídnutí strávníků - co by očekávali za změny ve vybavení, co dlouho nebylo na jídelníčku, co jste ještě nevařili, ...
- vyhlášení jídla měsíce, kuchařky měsíce :-)
- myslím, že málo propagujete své vedlejší produkty - knedlíky a zákusky na prodej domů - kvalita je naprosto vynikající a cena velmi příjemná (teď nevím, zda dělám dobře, když to přiznám :-) )

Dvořák - 02.06.2014 14:06

Vážený pane Dvořáku. Nevím co je "vychucená" strava, ale zřejmě jde o výraz používaný absolventy MENSY. Jestli jste se zakoukal do nějaké zaměstnankyně,zaměstnance,menzy, Váš boj. Děláme co je v našich silách, aby naši strávníci byli spokojeni. Vaše návrhy ke zvážení - sorry, ale : PŘEDBĚŽNÝ jídelníček, co to je? VYBAVENÍ..., co to má společného s jídelníčkem? Vyhlášení měsíce kuchařky měsíce? Jste zaměstnancem EURESTU,SODEXA???? Jestli si chcete dojednat rande, jděte na to normálně, ne pomocí rádobyzasvědcených rozumů,keců.k

tojejedno - 02.06.2014 20:06

Vážený pane Dvořáku, děkuji Vám za pochvalu úseku kuchyně – střediska vegety, nejen za kvalitu, ale i vstřícnost obsluhy při výdeji jídla. Děkujeme také za návrhy na zlepšení obslužnosti, jsou k zamyšlení a budeme se snažit některý z nich zapracovat. S pozdravem Novák Oldřich zástupce vedoucího.

Dvořák - 03.06.2014 20:06

Vážená tojejedno, pokud máte duševní problém, že jsem nepochválil Vás, ale někoho jiného, budete se muset s tím smířit. Neočekával jsem, že se i na těchto stránkách setkám se stejnou nenávistí a neuznáváním práce druhých, jako v polemikách na webu. Já jsem napsal svůj názor a nikomu ho nevnucuji. Krom reakce správce systému mě ostatní reakce nezajímají. Doporučuji tojejedno si dnes odpoledne najít nějakou hodnotnou vyjadřovací akci na webu a tam si zanadávat a neobtěžovat tím druhé.
Jen pro vysvětlení nejsem absolvent MENSY, ale vysoké školy. Mensy byly zařízení zajištění ubytování a stravování.
A mimochodem dnes jsem si opět pochutnal a ani Váš postoj mi chuť nezkazil a nezkazí :-)
Dvořák

Dvořák - 04.06.2014 11:06

Reagovat


kontrolní obrázek