Dotaz

Menza: Podolská, datum: 01.10.2013

Dobry den, moj dotaz sa skalda z dvoch casti.

1) Chcel by som sa spytat, ci sa v Podolskej menze pri dobiti karty ma vydavat uctenka ako potvrdenie o dobiti.

2) otazka na aplikaciu stravnik, kde si mozeme pozriet stav svojho konta, zaujimalo by ma, po akej dobe su tam aktualizovane informacie, ci to je v realnom case, alebo sa to nejak aktualizuje.

Inak jedlo v menze je chutne a tymto chcem pochvalit... nenaplnili sa moje obavy, z roznych recenzii, a porcie sa daju najst tiez aj velke, samozrejme zalezi na druhu jedla.

Dakujem

Stravnik - 01.10.2014 22:10

Dobrý den.
Obsluha pokladny je povinna Vám vždy při dobití karty vydat účtenku. Aplikace strávník má nejnižší prioritu, důležitější pro nás i pro Vás je přenos dat mezi jednotlivými pokladnami či menzami. Proto, i když systém pracuje on-line, mohou se data při zvýšeném vytížení systému, které nyní v souvislosti se zahájením akademického roku nastává často, projevit v aplikaci strávník i s několikahodinovým zpožděním. Případně při takovém výpadku, který nastal zrovna včera, i se zpožděním delším.

Matušínský - SÚZ - 02.10.2014 08:10

UloQ1E <a href="http://wmrpognfrjtx.com/">wmrpognfrjtx</a>, [url=http://shfanepjbcwn.com/]shfanepjbcwn[/url], [link=http://acffyydltiie.com/]acffyydltiie[/link], http://nhtujhhwbyri.com/

gmlqgbywgf - 20.01.2021 00:01

Reagovat


kontrolní obrázek