Steak z lososa na grilu, brambor bazalkový, glazovaná zelenina

Menza: Studentský dům, datum: 10.11.2013

Dobrý den, od té doby co se zrušila technická menza a došlo nejspíše ke spojení s menzou Studentský dům se jídla ve Studentském domě rapidně zhoršila. Dnešní losos byl po dlouhé době dobré jídlo. Nebyl vysušený. A velice oceňuji přílohu ve formě zeleniny.
Co se týká zeleniny, když jste už se pokusili o vytvoření něco jako salátového bufetu, nešlo by to ještě vylepšit? Zelenina plave v octové zalívce a většinou nevypadá už vábně. Když ji jím necítím ani chuť zeleniny jak pouze chuť octa. Nešlo by zeleninu nabízet nakrájenou a neochucenou a zálivku zvlášť a každý by ji mohl použít podle chuti?

Lenka - 10.11.2014 13:11

Vážená paní Lenko, po uzavření Technické menzy nám počet strávníků narostl o třetinu. Děkujeme za pochvalu lososa na grilu. Co se týče zeleninového bufetu, projednal jsem s úsekem studené kuchyně, aby věnovali zvlášť pozornost při přípravě nálevu do salátu. V tomto velkém množství, které se musí připravit zčásti dopředu, by bylo bez nálevu nevábné a oschlé. Vámi požadovaný dresink je možné si zakoupit. S pozdravem pěkného dne zástupce ved. Novák O.

Jiří - 12.11.2014 06:11

Reagovat


kontrolní obrázek