špenátový nákyp

Menza: Studentský dům, datum: 13.11.2009

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat jestli by bylo možné u jednotlivých jídel napsat alespoň pár základních surovin ze kterých se jídlo skládá? Myslím tím, že by u vystavených talířů v menze byl kromě názvu i výčet nejobsáhlejších surovin? Každému je jasné z čeho se bude skládat vepřový řízek, ale složení dnešního špenátového nákypu jsem od pohledu opravdu nerozluštila - a tudíž si ho ani nedala jelikož bych nevěděla co jím. Myslím, že napsat o řádek navíc by nebylo tolik práce a hodně studentům by jste tím udělali radost a usnadnili vybírání obědu. Bylo by takový krok možné učinit? Moc prosím..

Jana - 13.11.2014 21:11

Vážená slečno Jano,
prezentovaná jídla, která jsou vystavena, jsou označena jednotlivě číslicí. Zároveň jsou doplněna informací, o který druh jídla se jedná a cenou studentskou a plnou. U jídla, kde z názvu není jasné základní složení, je také v závorce doplněno. U výdeje pod číslem, které jste si vybrala, je obrázek, z kterého druhu masa je připravené. Kuchař, který jídlo vydává, zpravidla ho i vaří a může Vám podat fundovanou konkrétní informaci. U špenátového nákypu je surovina již obsažena v názvu. S pozdravem pěkného dne zástupce ved. Novák O.

Jana - 18.11.2014 08:11

Děkuji za odpověď,
takže by byl problém takovou informaci doplnit?
Ano u výdeje se mohu informovat, ale to si nejdřív musim vystát frontu, abych potom zjistila že teda dané jídlo nechci a chci nějaké z druhé fronty a tudíž stála frontu znovu.
Základní surovinu byl špenát, samozřejmě a dál? Dál nebylo patrné nic.
Děkuji.

Jana - 18.11.2014 10:11

Reagovat


kontrolní obrázek