kremove rizoto s brokolici a susenymi rajcaty (48 Kč)

Menza: Studentský dům

Dobry den, do menzy chodim moc rada, obykle se najim dobre za rozumnou cenu..alr dnes? Vybrala jsem rizoto s brokolici a susenymi rajcaty..dostala jsem ryzi s cesnekem...po brokolici ani rajceti ani pamatka, opravdu jsem se snazila najit alespon kousek..nic..za to cesneku pozehnane...myslim ze kdyz je surovina v nazvu jidla, melo by ji jidlo obsahovat alespon takove mnozstvi aby tam byla videt a treba i citit. Priste zmnohonasobne ostatni sutoviny nebo prejmenujte obed na cesnekove rizoto..bohuzel dnes opravdu spatna zkusenost..

hladova studentka - 13.10.2015 12:10

Vážená hladová studentko, děkuji Vám, že chodíte ráda do menzy Studentský dům. Vaši nepříjemnou událost jsem projednal s šéfkuchařem a poté s kuchařkou, která vařila zmíněné jídlo. Technologický postup i suroviny byly dodrženy. Dále byla upozorněna, že při výdeji musí zákazník dostat jídlo dle vzorové porce. Příště je také možné reklamovat jídlo přímo u vydávajícího kuchaře. S pozdravem pěkného dne zástupce ved. Novák Oldřich.

Studentská menza - 15.10.2015 06:10

zDNvjp <a href="http://cftgtnkmtmim.com/">cftgtnkmtmim</a>, [url=http://yvxupkdmoxyh.com/]yvxupkdmoxyh[/url], [link=http://nibaicwfbbcd.com/]nibaicwfbbcd[/link], http://ucajnawdyauw.com/

pptgjo - 19.01.2021 13:01

Reagovat


kontrolní obrázek