Kuřecí směs čertovská, rýže dušená (74 Kč)

Menza: Studentský dům

Dneska jsem ve smesi dostala 3 kousky kuřecího "masa" obaleného kůží, ta kůže by tam snad neměla vůbec být. Po odseparování kůží jsem měla tak masa na jedno sousto, hodně ošizené!!
V poslední době mám dojem, že omáčky jsou bez chuti, mrkvový salát rovněž, jen mrkev a voda, citron žádný.
Příště dodám foto

Pečet - 04.11.2015 17:11

Vážený strávníku, na Vaši stížnost uvádím, že byla konzultována s šéfkuchařem a jeho zástupcem a poté s kuchařem, který jídlo vařil. Čertovské kuřecí směsi s rýží bylo vydáno přes 500 porcí. Tento druh jídla byl vydáván v jídelně č. 1, č. 2 a č. 4. Z toho důvodu jsme nemohli zjistit, v které jídelně jste jídlo obdržel. Všichni vydávající kuchaři byli důrazně upozorněni, že se musí plně věnovat jak váze pokrmu, tak vzhledu, aby vše odpovídalo vystavené vzorové porci. Reklamaci je možné na místě vyřídit přímo u vydávajícího kuchaře nebo u vedení menzy. Saláty kontrolujeme, než se dají do salátového vozu. S pozdravem pěkného dne zástupce ved. Novák O.

Studentská menza - 06.11.2015 07:11

Na obsah kůží jste mi neodpověděl. Zmíněné jídlo jsem měla v jídelně č.1

Pečet - 06.11.2015 09:11

Musím se bohužel připojit, tento oběd se opravdu nepovedl..porce malá, maso že ho člověk musel hledat a když ho našel byla to vlastně skoro jen kůže. Na konci minulého semestru jsem menzu chválila..po posledních zkušenostech chválit nemohu..kvalita upadla..bohužel...

Studentka - 07.11.2015 22:11

Při přípravě Vámi jmenovaného jídla v tomto velkém množství se stalo, že po nedostatečném odstranění z kuřecího masa se dostala kůže do výdeje. Tuto nepříjemnou událost je možné reklamovat na místě u vydávajícího kuchaře nebo u vedení menzy. Náprava je okamžitá. Vydávající kuchaře na jídelně č. 1 jsme opakovaně důrazně upozornili, že servírované jídlo musí odpovídat vystavené vzorové porci. Děkuji Vám za informaci o jídelně č.1. S pozdravem pěkného dne Novák Oldřich.

Studentská menza - 09.11.2015 06:11

Reagovat


kontrolní obrázek