Bezmasá jídla

Menza: Strahovská

Dobrý den,
rád bych se pouze chtěl přidat ke skupině strahovských vegetariánů, a chtěl bych poprosit o rozšíření nabídky bezmasách jídel, klidně i salátů, saláty se dají udělat jednoduše i jako hlavní jídla pokud by se do nich místo sýrů dávalo tofu. Pokud se u vás vegetarián chce najíst, jediné co mu z nabídky zbývá je smažený sýr, zeleninové rizoto (které mimochodem bylo nedávno když jsem si ho objednal úplně bez chuti - neosolená rýže, strouhaný eidam který člověka akorát málem zadusí.. kdyby se sýru radši použilo čtvrtinové množství ale byl by to alespoň pančovaná parmazán bylo by jídlo o mnoho lepší) a brokolice s rajčetem, která taky není zrovna žádná sláva.

Bylo by super zavést třeba jídla typu těstoviny s různými druhy omáček (smetanovo špenátová, nějaký chutnější sýrová, nebo prostě rajčatová), co se týče rychlovek, tak třeba langoše, bramboráky...

Omlouvám se jestli příspěvěk působí příliš negativně, pouze jsem se snažil uvést věci ze svého pohledu, snad i konstruktivní kritikou. Pouze chci pomoci ke zlepšení momentálních služeb.

Děkuji mnohokrát za přečtení.

kry - 10.02.2016 13:02

Chtěl bych menzu požádat, aby v případě, že zvýší počet vegetariánských šlicht, to nešlo na úkor normálních chutných jídel s masem. Což znamená aby zůstal zachován počet bezmasých jídel jak v restauraci, tak v jídelně (snad nás masožrouty nechtějí vegetariáni připravit o pestrou a chutnou stravu!). Ne že zůstane celkově 8 jídel a z toho budou 4 vegetariánský šlichty! A druhá připomínka je ekonomická - aby se nezdražilo - na vegetaríánských jídlech proděláváme, páč to nikdo nežere -> zdražíme všechna jídla o 5 Kč.

Masožrout - 10.02.2016 13:02

Dobrý den, beru konstruktivní kritiku a postupně budeme zařazovat více vegetariánské stravy. Další strávník se nemusí bát že tímto snížíme výběr z masitých jídel.
Děkuji
Aleš Růžička
vedoucí menzy Strahov

Aleš Růžička - 10.02.2016 15:02

Reagovat


kontrolní obrázek