Už si není možné říci o jídlo bez masa?

Menza: Studentský dům

Dobrý den,

dnes mi bylo sděleno, že již není možnost dát si porci běžného jídla, avšak bez masa (dnes svíčková). Důvodem je prý to, že toho někteří studenti zneužívají. Mohla bych se zeptat, jak toho lze zneužít? Proč si prostě nenastavíte cenu takového jídla bez masa (třeba procentuální slevu, nebo prostě pro každé jídlo zvlášť) tak, aby pokladní věděla, co tam naúčtovat? Jak by pak bylo možné něčeho takového zneužít?

Mrzí mě, že vedení menzy není ochotné svůj provoz vést kupředu a staré návyky měnit alespoň po takto malých krůčcích. Vždyť je to prostě služba pro zákazníky, kteří si občas žádají změny. Ale ne změny vzad!

Markéta Báčová - 11.10.2016 13:10

Dobrý den,
každý den máme v nabídce minimálně jedno bezmasé jídlo. Celou porci přílohy s omáčkou lze prodat pouze k odebranému hlavnímu jídlu, pokud se jedná o luštěniny nabízíme je i jako bezmasé jídlo.
S pozdravem
Jana Špičková
provozní

Jana Špičková - 12.10.2016 07:10

Dobrý den,

nerozumím větě "celou porci přílohy s omáčkou lze prodat pouze k hlavnímu odebranému jídlu". Můžete mi to, prosím, vysvětlit?

Argument, že nabízíte bezmasé jídlo jsem samozřejmě očekávala. Každý člověk však jistě pochopí, že ne každý den je nabízené jídlo dle jeho chuti a rád by si tedy dal jídlo i z jiné nabídky, avšak lehce modifikované, například bez masa, což v běžných podnicích v dnešní době není problém.

Odpovězte prosím také na to, proč to u vás není možné nabízet? Proč není možné zavést ceny pro porci běžného jídla, avšak bez masa? Zejména u jídla, jako je svíčková, kde není technicky problém s nandaváním?

Děkuji za vaše odpovědi.
S pozdravem, MB

Markéta Báčová - 17.10.2016 13:10

Ještě jednou prosím o vysvětlení.
Děkuji

Markéta Báčová - 03.11.2016 12:11

Dobrý den, jakákoliv příloha a omáčka není běžné hlavní jídlo, na které máte coby studentka příspěvek a nelze to samostatně účtovat. Řídíme se nastavenými předpisy.
S pozdravem
Jana Špičková provozní

Jana Špičková - 03.11.2016 14:11

Reagovat


kontrolní obrázek