Nedostatek porcí

Menza: Podolská

Tento týden již potřetí ve 12 hod nebylo nějaké jídlo, dnes lasagne, minulé dny panenka nebo dokonce uzené s čočkou. Kdyby jídlo došlo např. ve 14 hod, tak bych to pochopil. Proč se toho objednává tak málo ?

stravnik - 05.01.2017 12:01

Dobrý den. V naší menze máte na výběr z čtyř druhů hlavních jídel, tří druhů minutek a dvou studených talířů. Jídla jsou bez objednání, počet prodaných porcí se odhaduje. Velice nás mrzí, že Vaše oblíbené jídlo již nebylo v nabídce, ale stále si mužete vybrat z ostatních druhů. Jídla minutkového typu průběžně dovařujeme. Za lasagne se omlouváme. Není v našich silách zaručit kompletní sortiment hlavních jídel po celou dobu výdeje. J.Pleticha menza Podolí.

Kuchař - 05.01.2017 13:01

Děkuji za odpověď. Domnívám se ale, že menza není v provozu pár dní, ale několik let a tudíž by neměl být žádný problém na základě předchozích zkušeností odhadnout počet porcí tak, aby jídlo vydrželo aspoň do poloviny doby výdeje.

stravnik - 10.01.2017 10:01

Když jdu do jakýkoliv hospody, kde mají hotovky, je úplně jasný, že za chvíli dojde svíčková a když přijdu pozdě, dám si už jen karbanátek. Každý jídlo není hotový za pět minut a dálší se pak už uvařit nestihne. Argument, že se dá odhadnout počet porcí je pravdivý opravdu co do počtu. Ale nedá se poznat, kdo si co dá. Kdyby ze všech jídel zbylo jen rizoto a čočka, bude mě to štvát. Ale takhle si prostě dám něco jinýho. Tím se nechci zastávat menzy Podolí tak to prostě je ve všech hospodách, kde mají hotovky.

spokojený strávník - 13.01.2017 18:01

yweY0O <a href="http://lmzwrvxmjsdy.com/">lmzwrvxmjsdy</a>, [url=http://utodhnjlhygu.com/]utodhnjlhygu[/url], [link=http://qvccyzlnmnzz.com/]qvccyzlnmnzz[/link], http://jolwbdpdbkbl.com/

ogbsvafla - 19.01.2021 18:01

Reagovat


kontrolní obrázek