odstranění stolečku s nabídkou jídel

Menza: Studentský dům

Dobrý den, dnes jsem byla velice znechucena změnou, která se udála v této menze. Byl zde odstraněn stoleček s nabídkou jídel, takže nikdo nevěděl kde se co vydává. Díky tomu zde byl docela veliký chaos, což mnoho lidí kolem mě
komentovalo velice nevybíravými komentáří, které směřovaly k personálu, který zde vydával jídlo. Docela mi jich bylo líto, holt jsou v první linii. Zajímal by mě důvod, proč k této změně došlo a zda by nestálo za úvahu celou věc ještě jednou zvážit. Nedokážu si představit, jak bude tata menza fungovat, až začne semestr. S pozdravem Štenglová Helena

Štenglová Helena - 12.09.2017 15:09

Dobrý den, paní Štenglová,
koncept prezentace fotografií jídel je v současné době standartem ve všech moderních jídelnách. Je to hlavně z toho důvodu, aby strávníci, kteří chodí na obědy hodinu a více po vystavení vzorových porcí, mohli jídla vidět stále čerstvá, což u vzorových porcí ve vitríně nelze. Knedlíky okorají, na omáčkách se tvoří škraloup, a je to zcela normální jev, bohužel, já bych si takto prezentované jídlo již nezakoupila.
Protože včera byl první, spouštěcí den, snažili jsme se od strávníků zachytit připomínky, a během odpoledne ve spolupráci s IT je odstranit.
Dnešní prezentace porcí bude vylešena o výdejní pozice ( číslo vlevo dole ), číslo jídelny ( vpravo dole s písmenem J, a o šipky, které nasměrují strávníky již ve vestibulu na schodiště pod výdejem.
Pevně věřím, že právě na akademické půdě budou novoty přijímány kladně, a věřím, že právě naši studenti, a pedagogové budou ti, kteří ocení zavedení moderních trendů prezentací jídel.
Já jsem během výdeje k dispozici všem strávníkům, a co nejdříve bude vytvořen jednoduchý manuál, který vám orientaci v naší menze usnadní.
Jsem přesvědčena, že do doby, než noví studenti zahájí studium, stane se nový způsob prezentace jídel pro nás všechny samozřejmostí.
Děkuji za připomínku, přeji krásný den, a dobrou chuť, Monika Šperková

Monika Šperková - 13.09.2017 08:09

Dobrý den paní Šperková. Oceňuji snahu o modernizaci a vylepšení prezentace nabízených jídel. Bohužel to má stále velké nevýhody. Ačkoliv, jak jste zmínila, byly fotky doplněny o šipky a jiné popisky, stále to není dostatečně přehledné. Navíc si nedokáži představit, jak to bude v semestru vypadat. Na obou obrazovkách se v tu samou chvíli objevují ta samá jídla a člověk musí stát nějakou dobu a čekat, až se tam objeví fotografie všech jídel. To v průběhu semestru povede k hromadění lidí před vchodem do menzy. Jako vhodnější řešení mi přijde promítat fotky jídel nad příslušným schodištěm - tedy jídla vydávaná vpravo budou promítaná pouze vpravo. Šipky jsou drobné a pro někoho obtížně viditelné. Přeji Vám pěkný den. Kateřina kučnirová

Kateřina Kučnirová - 13.09.2017 12:09

Dobrý den, paní Kučnírová,
od příštího týdne by měly fungovat všechny tři obrazovky. Na každé z nich budou stabilně fotografie dvou pokrmů, a nebude časová smyčka, takže každý bude mít dost času k orientaci. Váš návrh je velmi praktický, zkusíme nastavit. P.S. Velikost šipek je naprosto totožná se šipkami na původním jídelním lístku v textové podobě.
Ještě jednou děkuji, přeji příjemný pracovní den, a doufám, že v naší menze strávíte příjemné chvíle. Monika Šperková

Monika Šperková - 15.09.2017 07:09

PE4Kvw <a href="http://bmsmjpeeoqtg.com/">bmsmjpeeoqtg</a>, [url=http://ueheyhmfbtix.com/]ueheyhmfbtix[/url], [link=http://idjyvgyxqnrz.com/]idjyvgyxqnrz[/link], http://mytnkkicdziz.com/

pkstvdgfjsh - 19.01.2021 05:01

Reagovat


kontrolní obrázek