Nový systém ukázek vzorových porcí

Menza: Studentský dům

Zatím hodnotím negativně, způsobuje zdržení, je nepřehledný. Pokud to má fungovat elektronicky, musí být zobrazena všechna jídla najednou, žádné problikávání nebo rolování. Směr k jídlu musí být výraznější, nejlépe aby byla levá jídla vlevo, pravá vpravo. Bude asi potřeba přidat obrazovky, protože na ty stávající se to nevejde. Umístění vysoko nad dveřmi raky není nejlepší.

Už zobrazování seznamu jídel bylo špatně, samé přepínání nebo rolování obrazovky, zdržovalo to, tak jsem to ignoroval, ale teď když nefungují ani vzorové porce, tak je to skoro katastrofa.

Ideální systém je takový, aby člověk přišel, během 2 sekund prohlédl všechna jidla a už vedel aspoň, do které fronty si stoupne. Někteří potřebují k rozhodnutí více času, ale nesmí je zdržovat systém.

(přezdívka) - 20.09.2017 11:09

Dobrý den,
konečná podoba prezentace vzorových porcí bude vypadat následovně:
levá obrazovka-2 pokrmy stabilně, bez problikávání, výdej vlevo
prostřední obrazovka-2 pokrmy stabilně, bez problikávání, výdej uprostřed
pravá obrazovka-2 pokrmy stabilně, bez problikávání, výdej na pravé straně výdeje.
Jiné umístění pro obrazovky není v prostoru vestibulu vhodné.
Seznam jídel je opravdu zastaralý a naprosto nepřehledný, proto jsme přistoupili právě k prezentaci naprosto jednoduché-fotografie.
Někteří strávníci si před vzorovými porcemi rádi popovídají, a volí pokrmy v okruhu známých, a na to je ve vestibulu prostor. Ti druzí budou mít možnost vyhodnotit a zvolit pokrm okamžitě, a rychle se zařadit do fronty.
Pevně věřím, že s konečnou podobou prezentace budete spokojen.
s přáním pěkného dne Monika Šperková

Monika Šperková - 20.09.2017 13:09

Děkuji za odpověď, to zní celkem rozumně. Předpokládám nějaký rozumný význam toho "výdej uprostřed", zatím jsem to viděl jen u vchodu do J2 a J3, a tam teď žádný prostřední výdej není. Pokud budou fotky jídel i na webu, tak by to mohlo fungovat. "Živé" vzorové porce jsou sice lepší, protože jsou 3D, ale víc ukáže čas. Možná bude stačit fotit jídla z jiného úhlu.

(přezdívka) - 21.09.2017 14:09

Reagovat


kontrolní obrázek