nová prezentace jídel

Menza: Studentský dům

Dobrý den,
uvítala bych, když nyní prezentujete jídla před kantýnou na obrazovkách, zda by bylo možné tyto obrázky, také uveřejnit on-line na:http://agata.suz.cvut.cz/jidelnicky/index.php?clPodsystem=2. Aby si člověk mohl vybrat jídlo předem a nemusel se tísnit ve frontě před jídelnou.
Děkuji

Lenka - 21.09.2017 10:09

ano ano, také si to myslím. Při plném provozu, až začne semetr, budou obrazovky dosti nepraktické... Bylo by vhodné fotografie uveřejnit na jídelníčku online :-)

Kofeinistka - 21.09.2017 11:09

Napad davat fotky i na Agatu je urcit fajn, ale to nestaci.

Kdyz stojim pod obrazovkami, tak v nekterou chvili vidim jen 2× to same. Pockam nez proscroluje cela nabidka a kdyz si na prvni prubeh nevyberu, zase cekam na dalsi kolo. Uz ted tam byva dav. Se zacatkem semestru to bude totalne neunosne. Pres spunt pod obrazovkami, nepujde ani projit do J2 a J3.

Urcite by pomohlo, aby byla na dvou obrazovkach videt vsechna nabizena jidla naraz. Idealne na leve z obrazovek ty z J2 a na prave z J3.

V zajmu citelnosti pak klidne fotit vic detail, nebo fotku lehce oriznout. Okraje taliru jsou porad stejne a vyberu pomuze prave i detail, jako ze v omacce neplavou napriklad houby. ;-)

Gimli2 - 21.09.2017 11:09

Reagovat


kontrolní obrázek