Rychlost výdeje obědů v jídelně J2

Menza: Studentský dům

Dobrý den,
poslední dobou bývají velké fronty na výdeji jídel v jídelně J2. Celá situace je pravděpodobně způsobena novinkou v podobě vážení salátů a komplikacemi spolu s EET, ovšem fronty v této jídelně jsou opravdu neúnosné, velice často se teď stává, že do této jídelny zařadíte jídlo, o které je velký zájem - dříve, když tam byla převážně sladká jídla, bezmasá jídla a podobně. Upřímně, víme všichni, co v té frontě stojíme, že přidání další poklady i na tuto stranu by nám všem ušetřilo spoustu času. Vím, že je to asi těžké zařídit, nicméně, poslední dobou jsem nucena jíst jídla, na která vůbec nemám chuť v jídelně J3, protože pohled na nekonečnou a pomalu se hýbající fontu v jídelně J2 mě dokonale odradí i kdyby jídlo bylo sebelepší...

nespokojený strávník - 06.10.2017 10:10

Dobrý den,
na jídelnu 2 ( výdej ) stále zařazujeme obě bezmasá jídla, a jedno jídlo masité. Výdej toho " nejatraktivnějšího " jídla vždy rozdělujeme i na jídelnu 4. Vážení salátů určitě frontu nezdržuje, jedná se o tři vteřiny, strávníci jsou již naučeni dávat salát na váhu dopředu, a paní pokladní pouze dotykem na displej připočte.
Určitě by nám všem pomohla pokladna navíc, denně vydáváme okolo tří tisíc porcí. Požadavek na další pokladnu je zařazen do plánovaných investic.
Mrzí mne, že nejste spokojena, a pevně věřím, že další pokladny se brzy dočkáme.
děkujeme za připomínku, pěkný den, Monika Šperková

Monika Šperková - 09.10.2017 13:10

Reagovat


kontrolní obrázek