Tortelliny plněné tvarohem ve vanilkové om.zdobené mátou

Menza: Strahovská

Naposledy co bylo todle jídlo (tak 3 týdny zpět) tak z nějakého důvodu paní kuchařka nabrala tortelíny i s omaštěnou vodou z hrnce ve kterém se vařily... Jelikož to byla mastná voda (vim..aby se tortelíny neslepily) tak se ale nemohla spojit s vanilkovou omáčkou (čímž by ji zředila a furt by to bylo +- ok) a tak se stalo to že na dně talíře byl rybník mastné vody a okolo omáčka a tortelíny jako ostrůvky (ten samí pohled nastal i na talířy mého souseda).. Za tu dobu co chodím do menzy jsem vždy odnesl prázdný talíř ale u tohodle se mi chtělo zvracet. Celkem škoda mohlo to bejt fakt dobrota.. myslýte že by se s tim dalo něco udělat do středy 6.12 kdy je zase toto jídlo v plánu? PS: Je možné že jiné dny s tím problém není, protože v ten večer nabírala toto jídlo ta nová paní

REEEE - 29.11.2017 22:11

Dobrý den pane REEEE nebo jak Vás mám oslovovat?
Jelikož tato situace nastala a my nechceme, aby jste od nás odcházel naštván a nebo se cítil nenasycen, či žaludečně znechucen, je potřeba za námi(vedoucí výdeje,provozní či šéfkuchař)přišel a problém, co nastal vyřešil ihned a na místě. Jak sám píšete, že Vám jídlo vydávala nová paní a situaci nám popisujete 3 týdny poté, takže nemáme jak reagovat, aby se podobným situacím zabránilo v co nejbližší době. Jak jsem psal i v jiných odkazech odezva od zákazníků, ať je pozitivní nebo negativní je pro mne důležitá, aby jsem buď problémům předcházel a nebo věděl, že práci, kterou děláme je v pořádku.
Příští týden máme opravdu v plánu Tortelliny plněné tvarohem s vanilkovou omáčkou, takže se pokusíme, aby se něco podobného neopakovalo, ale jestli mohu mít prosbu i já na Vás. Pokud by se Vám něco nezdálo na Vámi zakoupeném jídle, přijďte IHNED a zkusíme to vyřešit k oboustranné spokojenosti.
S pozdravem a přáním hezkého dne šéfkuchař menzy Strahov

M.Satoranský - 01.12.2017 12:12

Dnes bylo vše v pořádku, tortelíny se nabíraly z nízkého pekáčku a byli již předem odceděné od vody.
10/10 pochutnal sem si

REEEE - 06.12.2017 12:12

Reagovat


kontrolní obrázek