Noky s špenátem (58.85 Kč)

Menza: Masarykova kolej, datum: 06.06.2017

Myslím, že včerejší nohy byly rekordmanem ve velikosti porce. Ještě se mi nestalo, že jsem měl po jídle větší hlad než před ním... A za tu cenu bych čekal porci jako pro dospělého člověka, nikoliv porci ze školky...

PS: Lidi, všímejte si, jaké porce si nandavají zaměstnanci mezi sebou, jejich vrchovaté talíře jsou dotovány z našeho hladu pár minut po jídle.

Jiří P. - 07.06.2018 08:06

Dobrý den, pane Jiří P.,


děkujeme za Vaši připomínku.

Během výdeje dne 6.6.2018 se na menze MK podával daný pokrm tj. bramborové noky se špenátem, o hmotnosti 350g / porce. Vzorová porce pokrmu je vždy k dispozici na webových stránkách naší menzy, na obrazovce v prostorách haly a je k dispozici i fyzicky přímo na výdeji. Hmotnost pokrmu namátkově kontroluje vedení gastro provozu denně. V případě jakékoli výhrady má strávník možnost nechat si pokrm na místě převážit, nebo požádat o jiný pokrm. Obsluhující personál, případně pracovník provozu se zákazníkem na místě může daný problém ihned řešit.
Požádám Vás tedy, aby jste případné připomínky sdělil obsluhujícímu personálu ihned. V opačném případě, bohužel, nejsme schopni adekvátně reagovat na případné připomínky.
Děkujeme za pochopení
S pozdravem
Eva Dvořáková
vedoucí gastro úseku MK

Eva Dvořáková - 07.06.2018 13:06

pvs93h <a href="http://mfrebuzsabpf.com/">mfrebuzsabpf</a>, [url=http://wopffdnnmiir.com/]wopffdnnmiir[/url], [link=http://uanzqswpvaeq.com/]uanzqswpvaeq[/link], http://hqzimjkntdpb.com/

rcwduppwuj - 19.01.2021 22:01

Reagovat


kontrolní obrázek