Smasá jídla

Menza: Strahovská

Dobrý den,

Dnes k večeři bylo k výběru pouze mezi dvěma jídly s masem (hovězí a vepřové). Jelikož ani jedno z nich nejím, byl jsem zklamán.
Můžete zařídit, aby každý den bylo alespoň jedno jídlo bezmasé (nebo alespoň aby obsahovalo kuřecí maso)?

Předem děkuji za odpověď.

Pan polívka - 31.10.2018 22:10

Zaplat bůh, že studentská léta a menzy mám za sebou:-)

Marek Myšen - 01.11.2018 09:11

Zdravím Vás pane Polívko,
v čase ve kterém jste navštívil naší menzu byli v nabídce už pouze 2 druhy jídel
tj. v 19´30 a později. V tomto čase jest už nelze doplňovat další nová jídla, neboť jejich příprava zabere daleko více času než-li zmiňovaná půl hodina do konce zavírací doby. Je mi samozřejmě líto, že jste už nenašel jídlo, které by Vás uspokojilo, ale výdej večeří začíná již od 17´00 hod. a to s výběrem minimálně z pěti druhů jídla včetně kuřecího masa či bezmasého jídla. Při včerejším výdeji byl až do 19´25 Smažený kuřecí řízek. Mimo jiné o další půlhodinu déle je otevřená restaurační jídelna, kde si můžete objednat i něco bezmasého a určitě jídla z kuřecího masa. Snažíme se , aby nabídka jídel byla pestrá, ale v době po 19´30 záleží kolik došlo strávníků a co si dali. Naší snahou je a bude, aby co nejširší nabídka fungovala co nejdéle, ale může se stát, že nastane situace, která se stala Vám a pokud nastane neváhejte využít služeb restaurace.
Doufám, že odpověď byla pro Vás dostačující, a kdyby přeci jen ne jsem zde od 6´30 ráno tak 15´30 hod k dispozici, nechte si mne zavolat a rád si o tom s Vámi popovídám.
Zachovejte nám přízeň a
s pozdravem a přáním hezkého dne
M.Satoranský

šéfkuchyně - 01.11.2018 12:11

Reagovat


kontrolní obrázek