Zhoršení kvality jídel na Strahově

Menza: Strahovská

Poslední dobou se zhoršila kvalita jídel v restauraci na Strahově. Jídla nejsou tak chutná jako na začátku roku, navíc jsou dražší. Nedávno jsem v jídle objevil kousek plastu z nějakého obalu, což mě zrovna nenadchlo. Taky byste si měli upravit oficiální ceníky, protože mnohdy účtujete za položky vyšší cenu, než jaká je uvedena na jídelním lístku

jarda - 15.06.2019 15:06

Vážený pane Jardo,
ohledně Vaší připomínky či stížnosti.

Postupně:

1.Proč nejsou jídla chutná jako na začátku roku- Nemáme k této problematice žádné podněty, že se jídlo zhoršilo, až teprve první a to od Vás. Zde Vás poprosím, jsem Vám plně k dispozici k otevřené diskuzi klidně přijďte nechte si mne zavolat a můžeme vše, co se Vám líbí či nelíbí probrat podrobněji.(jsem každý všední den k dispozici od 7´30-15´30 hod pokud nebudu na dovolené) Nejsem nepřítelem opodstatněné kritiky ba naopak, vždy je co zlepšovat a nejsem bůh či robot, abych věděl a uměl vše na 100%.

2.Navíc jsou jídla dražší-Zde to mohu jen potvrdit.Ano jídla se o něco málo zdražovala, neboť cena surovin se rapidně zvedla(Vepřové maso,Kuřecí maso,Brambory,zelenina a pohonné hmoty)
Bohužel za to nemohu já ani my jako celek(Menza), ale nedostatek vody,klimatické podmínky, vyhlášky EU a vláda ČR. Je to pouze naše reakce na trh, aby jídla, která vaříme a vyrábíme byla rentabilní a né prodělečná. i tak si myslím, že ceny jídel v menzách jsou velmi přívětivé s porovnáním jiných restauračních zařízení.

3.Plast v jídle-Zde Vás samozřejmě chápu, že jste nebyl nadšen z tohoto nálezu, a za to se Vám samozřejmě omlouvám,a pokud bych byl tohoto incidentu přítomen určitě bych Vám nabídl novou či jinou porci.Ale slyšel jsem, že jste si již svou stížnost probral s vedoucím restaurační směny panem Bassem. Zde jen na naši obhajobu, jelikož pracujeme s velkým množstvím surovin a prodáváme větší množství jídel, tak se takováto věc samozřejmě může stát, nicméně by se stát neměla.

4.Ceníky - Ceníky byli překontrolovány, a nalezené chyby odstraněny( viz.zdražování).

Doufám, že moje odpověď pro Vás byla dostačující a pokud ne přijďte osobně a vše s Vámi proberu.

S pozdravem a přáním hezkého dne

M.Satoranský šéfkuchař

šéfkuchař - 25.06.2019 15:06

u8x8aB <a href="http://qsvgurxvqyzs.com/">qsvgurxvqyzs</a>, [url=http://qxztpnpyeglp.com/]qxztpnpyeglp[/url], [link=http://brtklyflvthw.com/]brtklyflvthw[/link], http://lmuecwlcholc.com/

kkmbjjizo - 19.01.2021 23:01

Reagovat


kontrolní obrázek