Cenova politika restaurace Strahov

Menza: Strahovsk

Dobry den,

nejsem si jisty, zda tato stranka jeste funguje a nekdo ji cte, ale i presto to stoji za pokus. Mam nekolik kratkych dotazu.

1) Proc byl z nabidky restaurace stazen Big Hill (strahovsky doubleburger)?

2) Proc doslo ke skokovemu zvyseni ceny u "normalniho" hamburgeru z puvodnich 60 korun na 85?!

Predem dekuji za odpoved.

felstudent - 01.12.2019 19:12

Dobrý den bohužel nevímkdo,
nerad odpovídám na anonymní dotazy,kvůli oslovení, ale budiž.

Dotaz č.1)Big Hill byl stažen z nabídky z důvodu, že prodej tohoto produktu byl podstatě nulový a též jsme chtěli jídelní lístek malinko zjednodušit - toť vše.

Dotaz č.2) Chápu, že skok ceny u normálního hamburgeru je rapidní, ale jsou na vině dva faktory. Ten první je, že hamburger, když se začal prodávat na menze Strahov tj. asi 5 nebo 6 let nazpět(bohužel si to přesně nepamatuji)byl už tenkrát cenově podhodnocen a výdělek byl téměř nerentabilní, ale na přání tehdejšího pana ředitele se s cenou nesmělo hýbat. Během té doby 5 až 6 let přitom ceny surovin na výrobu hamburgeru stále rostly, ale prodejní cena se pořád nezvyšovala a byla pro mne spíše takovou službou a naší charitou pro zákazníky. Ale v současné době ceny a to hlavně masa rostou výraznou měrou vzhůru a bylo tedy neúnosné cenu tohoto produktu navýšit na stávajících 85,-Kč, což k dnešní optimální ekonomické situaci je cena adekvátní. A to byl ten druhý faktor k jádru věci.
Je mi samozřejmě jasné a chápu Vaše rozčarování, ale toto opatření bylo opravdu nutné.

Toť z mé strany na vysvětlenou vše.

Pokud Vás moje odpověď neuspokojila jsem každý všední den v práci přijďte nechte si mne zavolat a můžeme si o tom v klidu popovídat.

Přeji hezký zbytek dne

s pozdravem M.Satoranský šéfkuchař

šéfkuchař - 03.12.2019 17:12

Reagovat


kontroln obrzek